Gildia Assassin Of Darkness

Forum gildii Assassin Of Darkness


#1 2008-12-02 17:06:25

krzepa

Moderator

6068406
Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 280
Punktów :   

Komu wojnę wypowiedzieć ???

Z uwagi na rozbieżności w naszych możliowściach "bitewnych" proponuje aby każdy z was zamieszczał informację onośnie wrogiej Gildi z którą by chcaił stoczyć wojnę. Jako przykład marzy mi się wojna z Gildią Avallon:
http://rycerze.wp.pl/index.php?ac=showc … lanid=1023

Racjonalnie podchodząc do sprawy wydaje mi się jednek że niewielu z nas ma szanse pokonać większości graczy. Mając na uwadze równiez ZAANGAŻOWANIE naszych członków w wojny na dzień dzisiejszy uważam że nie mamy szans. Przepraszam za to jeśli ktoś się poczuje urażony oceniam to przez pryzmat faktów SAM z ZACKIEM nie damy im rady. Jeśli się mylę wyprowadzcie mnie z błedu.

P.S.
Licze na szerokie zaangażowanie się w temat w przeciwnym razie nie zdziwcie się że na okrągło będziemy walczyć ze słabymi Gildiami i to tymi samymi (czytaj gosia werona). Zniecierpliwiony czekam na inne propozycję lub deklaracje zaangażowania się od poszczególnych graczy w w/w wojnie.

Offline

 

#2 2008-12-03 19:44:34

Zacek

Moderator

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 296
Punktów :   

Re: Komu wojnę wypowiedzieć ???

ja sie deklaruje do walki z lepszymi Gildiami, ale wiecie, sam z Krzepa nie dam rady ;-)

Offline

 
Gildia Assassin Of Darkness

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strzelnicarzeszow.pun.pl www.aveb.pun.pl www.ligowcy.pun.pl www.f1speed.pun.pl www.oferty.pun.pl